Izdelava promocijskega načrta, usmerjenega na osnovnošolske pedagoge, za Botanični vrt Univerze v Mariboru

Da bi Botanični vrt v prihodnosti privabil več tudi več osnovnih šol, ki bi ga obiskali v okviru naravoslovnih dni, bomo v sklopu našega izziva v ta namen pripravili promocijski načrt, usmerjen na osnovnošolske pedagoge, vključno z izdelavo promocijskega videa, v katerega bomo vključili posnetek vzorčne delavnice.

Cilj našega izziva je izdelava promocijskega načrta za ciljno skupino osnovnošolskih učiteljev in priprava promocijskega videa za omenjeno ciljno skupino. Promocijski načrt bo vključeval definiranje glavnih elementov ponudbe, opredelitev promocijskih aktivnosti, izdelavo promocijskega videa in določitev relevantnih medijev, prek katerih bodo potekale aktivnosti promocije. Rezultat izziva bo večja prepoznavnost Botaničnega vrta, posledično večji obisk osnovnih šol v okviru njihovih naravoslovnih dni.
Društvo prijateljev botaničnega vrta Univerze v Mariboru
Meta Pivec
Tina Tomažič, Sonja Sibila Lebe
Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko